Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Operator Production Optimizer - OEE od Operator Systems

Firma Operator Systems koncentruje się na tym, w jaki sposób pomóc zakładom produkcyjnym w osiągnięciu większej wydajności i skuteczności produkcji. Dostarczane rozwiązania do zarządzania produkcją uwzględniają ważność wglądu w aktualną wydajność produkcji nie tylko "on-line" ale także dzięki możliwość analizowania danych produkcyjnych w różnych interwałach np. wg ostatniej zmiany, szeregu ostatnich miesięcy, wg zakładów, linii produkcyjnych, etc.

Czy masz pełny wgląd w wydajność całej swojej produkcji? Jeśli nie to zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem prezentującym Operator Production Optimizer:

Operator Production Optimizer - OEE od Operator Systems

Być może w Twoim zakładzie jest już zaimplementowane jakieś rozwiązanie ale czy dostajesz proste odpowiedzi na kluczowe pytania, jak np.:

 • jak dziś nadzorujesz wydajność produkcji swojego zakładu?
 • czy nie przytłaczają Cię tony arkuszy kalkulacyjnych?
 • jak wydajne są linie produkcyjne w Twoim zakładzie?
 • jakie są powody przestojów maszyn?

Aby móc zoptymalizować produkcję i zapewnić najwyższą jakość przy najniższych kosztach, musisz być w stanie szybko odpowiedzieć na takie pytania.

Operator Performance Optimizer to nowy moduł OEE systemu do zarządzania realizacją produkcji firmy Operator Systems. Dzięki niemu w natychmiastowy sposób można uzyskać przegląd stanu produkcji na wybranych maszynach lub liniach produkcyjnych. Nowa wersja modułu OEE zapewnia szybki dostęp do spersonalizowanych widoków umożliwiając przegląd on-line stanu OEE dla wszystkich operacji nadzorowanych z określonego terminala. Układ ekranu modułu OEE w łatwy sposób prezentuje wydajność maszyn lub linii w wybranym interwale czasowym, np. podczas wybranej zmiany dnia, tygodnia, etc.

Firma Operator Systems ma ogromne doświadczenie we wdrażaniu systemu MES/MOM wynikające ze zrealizowania i obsługi ponad 130 instalacji na całym świecie, wliczając w to wdrożenia w największych firmach produkcyjnych, takich jak Continental, IKEA Industries (ponad 30 zakładów produkcyjnych), Amcor i OSTP. Doświadczenia dotyczą też integracji z wszystkimi głównymi rozwiązaniami ERP, takimi jak SAP, MS Axapta i NAV, Infor M3, etc.

OEE New

Więcej szczegółowych informacji na temat nowej wersji Operator Production Optimizer można uzyskać podczas webinarium, na które zapraszamy w dniu 18. kwietnia 2018 o godzinie 9.00.

Webinarium jest bezpłatne ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestnictwa pod specjalnie przygotowanym linkiem. Warto zarejestrować się nawet jeśli nie dysponuje się czasem w tym terminie ponieważ wszyscy zarejestrowani otrzymają link do nagrania webinarium dla obejrzenia go w wygodnym dla każdego czasie.

 

Dla firm zainteresowanych sprawdzeniem możliwości Operator Production Optimizer możemy uruchomić instalację pilotażową w celu udowodnienia jak łatwo można uzyskać oczekiwane informacje o stanie produkcji. W ramach instalacji pilotażowej możemy również przeprowadzić bezpłatną analizę ROI w zakresie OEE, którą można wykorzystać do oceny inwestycji.

OEE New

Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o systemie Operator MES i instalacji pilotażowej zachęcamy do obejrzenia prezentacji systemu nagranej podczas jednego z naszych webinariów. Dla uzyskania dostępu do nagrania wymagana jest rejestracja. Podanie swoich danych kontaktowych (nazwa firmy, imię i nazwisko, numer telefonu, służbowy adres email) jest dobrowolne na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, jednak jest warunkiem uzyskania bezpłatnego dostępu do nagrania webinarium.

Podanie swoich danych kontaktowych będziemy traktowali jako zgodę na otrzymywanie informacji poprzez email, telefon, sms, etc. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez softPROGRESS bezpośrednio lub poprzez partnerów, z którymi sooftPROGRESS współpracuje, jak i zgodę na udostępnianie danych osobowych partnerom softPROGRESS w celu przedstawienia oczekiwanej informacji o produktach i/lub usługach lub też oferty na te produkty i/lub usługi. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich treści i odwołania w/w zgód.