Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold
  SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Nawiązanie współpracy z Machinecraft, producentem termoformierek.

logoMchrft

 

 

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu przez softPROGRESS współpracy z firmą Machinecraft. Machinecraft jest rodzinną firmą z Indii produkującą od 1976 r. maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Machinecraft ma ponad 2000 instalacji działających z powodzeniem w 35 krajach na całym świecie i koncentruje się na rozwoju swoich maszyn pod względem zwiększania ich zaawansowania technologicznego oraz na wzroście wydajności operacyjnej.

Single Station Thick Sheet with thcikmade

Machinecraft oferuje cztery podstawowe rodzaje maszyn - maszyny do głębokiego termoformowania grubych arkuszy tworzyw, maszyny do termoformowania arkuszy cienkich, maszyny do prototypowania i maszyny małe oraz linie do wytłaczania arkuszy tworzyw.

Thin Sheet 3 Station with thinmade

W ramach grupy poprzez firmę Indu Thermoformers możliwą jest realizacja zleceń produkcyjnych wyrobów termoformowanych, produkcja form do termoformowania oraz zaawanasowane konsultacje procesów produkcyjnych. Na bazie umowy z Machinecraft softPROGRESS oferuje głównie maszyny do termoformowania z serii PF1 (Thick Sheet).

 

Dla firm, które zamówią maszyny w tym roku softPROGRESS oferuje na specjalnych zasadach przeprowadzenie jednej symulacji parametrów przetwórstwa procesu termoformowania pod warunkiem dostarczenia definicji tworzywa do przeprowadzenia symulacji w oprogramowaniu FEA.


W dniu 19 kwietnia 2018 softPROGRESS razem z Machinecraft zapraszają na webinarium, które będzie miało na celu zaprezentowanie dorobku i oferty firmy Machinecraft. W webinarium weźmie udział także klient produkujący bardzo ciekawe wyroby za pomocą maszyn firmy Machinecraft.

Webinarium jest bezpłatne ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestnictwa pod specjalnie przygotowanym linkiem. Warto zarejestrować się nawet jeśli nie dysponuje się czasem w tym terminie ponieważ wszyscy zarejestrowani otrzymają link do nagrania webinarium dla obejrzenia go w wygodnym dla każdego czasie.

 

Więcej informacji...