Tel. +48 22 250 26 50 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 • Start
 • Kontakt
 • f
 • in
 • YT
 • Ograniczenie kosztów produkcji...?

  Możemy pisać dużo ale najlepiej przekonać się osobiście jakie korzyści dają symulacje procesów przetwórstwa tworzyw w Twoich kokretnych sytuacjach biznesowych.

 • SimpoeMold

  Oprogramowanie Simpoe-Mold przeznaczone jest do wirtualnej symulacji procesu wtrysku tworzyw. Przeznaczone jest dla konstruktorów produktów, wytwórców form, czy producentów wyprasek, zapewniając wydajne i kompletne analizy, za cenę czyniącą je bardzo przystępnym dla każdego.

 • RapidAuthor

  RapidAuthor umożliwia wykorzystanie danych CAD 3D do przygotowania „lekkich”, interaktywnych wizualizacji i animacji 3D w celu uzyskania efektywnych publikacji technicznych wspierających różne obszary biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych...

   

 • Operator

  Operator MES zawiera wszystkie niezbędne funkcje do realizacji codziennego zarządzania obowiązkami personelu i pracą maszyn na wydziałach produkcyjnych z dyskretnym procesem produkcyjnym...

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami rozwiązań softwarowych, liderami w swych banżach i specjalizacjach.

c3d logo3 Cortona3D dostarcza oprogramowanie do wizualizacji w 3D wiedzy inżynierskiej w celu usprawnienia komunikacji technicznej. Narzędzia do przygotowywania dokumentacji firmy Cortona3D, wykorzystując otwarte standardy, zapewniają ekspertom w tej dziedzinie ogromne ułatwienia przy tworzeniu Interaktywnej, animowanej dokumentacji 3D produktu. Używając istniejących danych CAD można szybko przygotować instrukcje obsługi, katalogi części i interaktywne materiały szkoleniowe. Analizy wykorzystania oprogramowania wykazują trzykrotne skrócenie czasu przygotowania dokumentacji, redukcję kosztów w porównaniu z konwencjonalnym procesem do 60% oraz zdecydowaną poprawę jakości. Korzyści te docenili użytkownicy oprogramowania, firmy takie, jak: Boeing, Ford, GE, Bosch, ESA i Airbus.
op mes1 Operator Systems jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w obszarze systemów realizacji produkcji (MES - Manufacturing Execution System) i oferuje swoje rozwiązania firmom wykorzystującym przy produkcji procesy dyskretne. Firma Operator Systems jest obecna na rynku ze swoimi rozwiązaniami MES od ponad 10 lat i może pochwalić się obecnie blisko 100 instalacjami w całej Europie, głównie w Skandynawii, z ponad 10.000 użytkowników wykorzystujących system „Operator" jako główne narzędzie w dziale produkcyjnym. Firma Operator Systems powstała jako niezależna organizacja w 2004 roku i ma siedzibę w Herlev w pobliżu Kopenhagi oraz posiada przedstawicielstwo w Polsce.
eleader eLeader Sp. z o.o. jest dostawcą mobilnych rozwiązań dla firm produkcyjnych i handlowych, których pracownicy, np. konsultanci handlowi, doradcy, serwisanci działają w terenie i powinni mieć bieżący dostęp do systemów zarządzania przedsiębiorstwem pod kątem raportowania, fakturowania, sprawdzania stanów magazynowych, etc. System eLeader Mobile Visit pozwala scalić wszystkie procesy biznesowe w jedno spójne środowisko pracy z wykorzystaniem smartfonów i tabletów, eliminując całkowicie papierowe formularze oraz laptopy jako narzędzia pracy w terenie. eLeader Mobile Visit to pierwsze na świecie rozwiązanie mobilne klasy SFA (Sales Force Automation), FFA (Field Force Automation), CRM (Customer Relationship Management) zbudowane dla smartfonów, oceniane dzisiaj jako najbardziej dojrzałe na rynku.
DSlogo160 Twórca Simpoe-Mold, firma SIMPOE została przejęta w 2013 roku przez Dassault Systèmes S.A. - międzynarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą we Francji, specjalizujące się w dostarczaniu oprogramowaniu do projektowania i wizualizacji 3D oraz do zarządzania cyklem życia produktów. Firma Dassault Systèmes dostarcza klientom biznesowym i indywidualnym innowacyjne aplikacje 3D, zmieniające sposób projektowania, produkcji i serwisowania produktów. Simpoe-Mold zostało dołączone do grupy produktów SIMULIA® obok takich rozwiązań jak np. Abaqus. SIMULIA wyznacza nowe standardy w zakresie symulacji realistycznych procesów w celu osiągnięcia korzyści biznesowych. Więcej informacji o portfolio SIMULIA można znaleźć klikając tutaj. softPROGRESS jest jedyną firmą autoryzowaną do oferowania w rejonie Europy centralnej oprogramownia Simpoe-Mold w wersji standalone.
Altair logo02 Altair Engineering Inc. umożliwia swoim klientom wprowadzanie innowacji oraz podejmowanie lepszych decyzji poprzez wykorzystanie technologii, która optymalizuje analizy, zarządzanie i wizualizację informacji biznesowych i inżynierskich. Altair to prywatna firma zatrudniająca ponad 1300 pracowników, posiadająca biura w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i na ternie Azji-Pacyfiku. Mając ponad 20 lat doświadczeń w dostarczaniu kluczowych rozwiązań analitycznych dla przedsiębiorstww zakresie rozwoju produktów i zaawansowanych obliczeń, Altair konsekwentnie zapewnia uzyskiwanie sukcesów swoim użytkownikom w wielu gałęziach przemysłu. Więcej informacji mozna znaleźć na stronie www.altair.com.
ethnet logo ETHNet oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie techniki informatycznej i telekomunikacyjnej, której działalność jest ściśle związana z obsługą klienta w zakresie dostarczania Internetu oraz usług dodatkowych, świadczenia usługi Help Desk w zakresie zdalnym jak i bezpośrednim. Firma jest w 100% oparta na kapitale polskim. Dzięki kompetencjom zespołu oraz przemyślanej strategii ETHNet świadczy klientom szeroki pakiet usług na najwyższym poziomie, oraz zapewnia stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma zapewnia swoim klientom stały dostęp do wyspecjalizowanych inżynierów IT przez 24h/dobę 365 dni w roku. Firma specjalizuje się we wdrażaniu oraz administracji Active Directory, systemów Unix/Linux, systemów Wirtualnych VMWare, Hyper-V, budowie wszelkiego rodzaju sieci komputerowych (spawanie światłowodów, zestawianie łącz UTP, sieci Wifi), instalacji i obsłudz systemów telewizji zbiorczych SAT i DVB-T oraz w budowie systemów monitorowania obiektów.